logo dpmlj

Překlad

Uzavírka ulice Londýnská-změna trasy linek MHD č. 12, 23, 28, 32, 92 a 600.

Vážení cestující,

přinášíme Vám informace o objízdných trasách autobusových linek č. 12, 23, 28, 32, 92 a 600 v souvislosti s uzavírkou křižovatky ulic Londýnská - Norská v době od 1. července do 31. srpna 2019

Linky č. 12 a 23 budou vedeny obousměrně objízdnou trasou ze zastávky Malé náměstí ulicemi Truhlářská, Jungmannova a Žitavská do zastávky Růžodol I a dále pokračují po své trase. Zastávky U Věže a Dožínková nebudou po dobu uzavírky obsluhovány. Na linkách budou platit objížďkové jízdní řády. Linky na objízdné trase NESTAVÍ.

Linky č. 28 a 32 budou vedeny obousměrně ze zastávky Šaldovo náměstí ulicemi Truhlářská, Jungmannova a Žitavská do zastávky Růžodol I a dále pokračují po své trase. Linky neobslouží zastávku Dožínková, za zastávku Sokolská most a Sokolská bude zastávka Nám. Dr. E. Beneše. Na linkách budou platit objížďkové jízdní řády. Linka na objízdné trase NESTAVÍ.

Linka č. 92 bude vedena ze zastávky Růžodol I po objízdné trase ulicemi Žitavská a Jungmannova do zastávky Šaldovo náměstí. Linka neobslouží zastávku Dožínková a Sokolská. Linka na objízdné trase NESTAVÍ. Na lince bude platit objížďkový jízdní řád.

Linka č. 600 bude vedena objízdnou trasou ulicemi Truhlářská a Jungmannova a po I/35 do Globusu. Na lince bude platit nový jízdní řád.

Mapka vedení jednotlivých linek po objízdné trase zde:

DPMLJ,a.s.