logo dpmlj

Překlad

Havárie parovodu v ulici Hodkovická - změna trasy linky MHD č. 20, 37 a 90

InformaceLiberec

Informace o objízdných trasách autobusových linek MHD č. 20, 37 a 90 v souvislosti s uzavírkou ulice Hodkovická (havárie parovodu) v době od pondělí 12.března 2018 do odvolání

 

Linka č. 20 bude vedena ze zastávky „Kamenická“ objízdnou trasou ulicí Kamenická, Kašparova a Mařanova do zastávky „Doubí pošta“. V opačném směru pojede linka po stejné objízdné trase. V ulici Kamenická, ve směru do centra, u křižovatky s ulicí Hodkovická bude zřízena náhradní zastávka „Kamenická“ (u Autosalonu Honda). Linka staví v zastávce „Mařanova“, náhradní za zastávku „Doubí mlýn“. Linkou nebude po dobu uzavírky obsluhována zastávka „Doubská“, „Doubí mlýn“, zastávka „Kamenická“ pouze ve směru do centra. Linka na objízdné trase nestaví. Na lince bude platit stávající jízdní řád.

Linka č. 37 pojede po stejné objízdné trase jako linka č.20. Spoj ve 13:20 hod. z Fügnerovy ulice do Pilínkova a ve 22:08 hod. z Pilínkova do Fügnerovy ulice bude veden po rychlostní komunikaci 1/35. Na lince bude platit stávající jízdní řád.

Linka č. 90 pojede ve směru do centra objízdnou trasou ze zastávky „Mařanova“ ulicí Kašparova a Kamenická do zastávky „Rochlice“ a dále po své trase. Linkou nebude obsloužena zastávka „Doubí mlýn“. Na lince bude platit stávající jízdní řád.

 

Mapka objízdné trasy linky 20,37 a 90.

 DMLJ,a.s.

Souvisejí články podle tagů