logo dpmlj

Překlad

Informace pro zaměstnance

Uzavírka ulice Kateřinská-odklon linky č. 28

InformaceLiberec

Vážení cestující,

z důvodu havárie vodovodu a následné opravě povrchu vozovky, bude od středy 14. listopadu do neděle 18. listopadu 2018 probíhat úplná uzavírka ulice Kateřinská (u bývalého Litesu). Linkla č. 28 bude vedena odklonem ze zastávky Stráž nad Nisou, Neumannova ulicí Studánecká a Hejnická do zastávky Pavlovice křižovatka. Ve směru do centra pojede linka ze zastávky Pavlovice křižovatka (společná s linkou č. 13,24,26) po stejné objízdné trase. Linkou nebude obsloužena zastávka Stráž nad Nisou, Kateřinská. Zastávka Stráž nad Nisou, Neumannova, ve směru z centra, bude přesunuta do ulice Neumannova. Linka na objízdné trase nestaví. Na lince bude platit stávající jízdní řád.

Mapka objízdné trasy zde.

DPMLJ,a.s.

Obnovení provozu MHD ulicí Dr.Milady Horákové

InformaceLiberec

Vážení cestující,

od neděle 18. listopadu 2018 pojedou linky MHD č. 13, 20, 24, 26, 33, 37, 57, 60 a 90 po své původní trase ulicí Dr. Milady Horákové a přes zastávky Melantrichova, Čechova a Mostecká. Na linkách budou platit nové jízdní řády.

DPMLJ,a.s. 

MOVEMBER - SOUTĚŽ

Milí kolegové, 


DPMLJ se dnes zapojuje do akce MOVEMBER společně s dalšími dopravními podniky SDP (Sdružení dopravních podniků), firmami, institucemi a s mnoha jednotlivci.

Akce, kterou symbolizuje narostlý knír, probíhá celý listopad a je zaměřena na podporu zdraví mužů - na prevenci, jenž v mnoha případech pomáhá předčasnému umírání z důvodu rakoviny.
1. 11. 2018 vyjel na městskou linku autobus s „KNÍREM“ a poselstvím, že i my, liberečtí dopraváci, se k MOVEMBRU hlásíme.

ZKUSTE SE PŘIPOJIT I VY!
VYPISUJEME SOUTĚŽ o „NEJ KNÍR v DPMLJ“

VÝHRA: večeře pro 2 osoby v restauraci Hotelu Valdštějn

Podmínky soutěže:
POSLAT VAŠE FOTO S KNÍREM (nejlépe pořízené před autobusem, tramvají, v garáži, vozovně nebo kanceláři) + souhlas s případnou medializací fotografie.

Zařazeni do soutěže budou Ti, kteří zašlou své foto, jméno a kontaktní telefon na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Automaticky považujeme zaslání údajů také za souhlas s použitím fota k medializaci.

Medializací se rozumí použití pouze fotografií prostřednictvím tiskové mluvčí pro účely PR DPMLJ k akci MOVEMBER.

Uzávěrka soutěže: 28. listopadu 2018 do 23:59

Pozn. vaši snahu a soutěživost můžeme vygradovat třeba společnou fotografií nebo společným odstraněním knírů. Nebráním se žádnému nápadu.

V případě dotazů neváhejte a kontaktujte mluvčí společnosti.

Těšíme se, trocha legrace neuškodí.

Martina Poršová | tisková mluvčí
Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a. s.
Mrštíkova 3 | LIBEREC III | 461 71 | Czech Republic
phone: +420 485 344 128 | mobil: +420 739 682 130
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | www.dpmlj.cz

 

Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a. s..           Tvorba www stránek a SEO optimalizace Liberec