logo dpmlj

Překlad

Výluka na tramvajové lince č. 2/3 v úseku Rybníček-Lidové sady-ZOO-3. část-oprava kolejiště na Soukenném náměstí

Výluka na tramvajové trati linky č. 2/3 pokračuje opravou kolejiště na Soukenném náměstí. V souvislosti s touto opravou budou linky náhradní dopravy prodlouženy až do zastávky Viadukt 

v době od 8. července 04:00 hod. – do 25. srpna 2019 04:00 hod.

Linky č. 2 a 3: V úseku Lidové sady-ZOO - Viadukt bude tramvajová doprava nahrazena autobusy s označením X2 a X3, linky pojedou podle výlukového jízdního řádu. Přestupním místem mezi náhradní autobusovou dopravou do Lidových sadů-ZOO a tramvajovou dopravou do Dolního a Horního Hanychova bude zastávka „Nádraží“. Zastávka „Rybníček“ na tř. 1. máje nebude po dobu výluky obsluhována. Tramvajové linky budou ukončeny v zastávce „Rybníček“ v Tatranské ulici, kde bude i nástup pro jízdu do Dolního a Horního Hanychova.

Linky č. X2 a X3: Autobusy náhradní dopravy budou ve směru Lidové sady-ZOO odjíždět ze zastávky Viadukt, pokračují přes zastávku „Nádraží“ (přestupní zastávka mezi linkou č.2/3 a X2/X3) a terminál MHD ve Fügnerově ulici do Lidových sadů-ZOO. V opačném směru pojedou po stejné trase. Ve směru Lidové sady-ZOO budou autobusy náhradní dopravy odjíždět z terminálu MHD ze stanoviště č. 7 (společné s linkou 14,25), ve směru Nádraží, Dolní a Horní Hanychov ze stanoviště č. 2 (společné s linkou 16,22). Linky náhradní dopravy pojedou ze zastávky Muzeum-Galerie Lázně ulicí Vítězná, Husova a Alšova do zastávky Lidové sady-ZOO. Linky navíc zastavují ve směru z centra i v zastávce Březová Alej v ulici Alšova. Linky neobslouží po dobu výluky zastávku Riegrova a Botanická zahrada. Zastávka Muzeum-Galerie Lázně bude posunuta ve směru do centra za křižovatku ulic Masarykova-Vítězná (před polikliniku). Linky pojedou podle výlukového jízdního řádu.
UPOZORNĚNÍ: V době od 23:20 hod. do doby ukončení provozu (PD do 01:00 hod., SO, NE do 03:00 hod.) budou autobusy náhradní dopravy obsluhovat celou trať Lidové sady–ZOO – Horní Hanychov. Linka X3 bude vedena ze zastávky „Nádraží“ přes zastávku „Rybníček“ v ulici Tatranská do Fügnerovy ulice a dále po své trase.
Linky č. 5 a 11: budou ukončeny v terminále MHD ve Fügnerově ulici. Úsek Fügnerova-Viadukt nebude obsluhován, k přepravě lze využít linku č. X2 a X3. Nástupní zastávka ve směru Vratislavice n/N. a Jablonec n/N. bude v obratišti. Na lince bude platit výlukový jízdní řád.

Linka č. 99 neobslouží po dobu výluky zastávku Botanická zahrada.

Mapka trasy náhradní dopravy zde:

DPMLJ,a.s.