logo dpmlj

Překlad

Dočasné přemístění zastávky MHD Paseky,ELP

InformaceJablonec nad Nisou

Z technických důvodů
bude v pátek 22. června 2018 od 16:00 hod. do soboty 23. června 2018 do 20:00 hod. zastávka „Paseky ELP“ přemístěna z ulice Resslova do ulici Chelčického, kde bude zřízena náhradní autobusová zastávka (cca 50 metrů).

Z důvodu konání slavností, bude v uvedený čas omezen provoz linek MHD následovně :

Linka č. 102 AN – Paseky,ELP a zpět: ze zast. Jablonecké Paseky pojede ulicí Chelčického – Vysoká – Spojovací – Březová do náhradní zast. Paseky,ELP v ulici Chelčického a odtud pokračuje směr zast. Jablonecké Paseky.

Linka č. 104 Maxov – Lukášov: linka jedoucí ze zast. Jablonecké Paseky obslouží náhr. zast. Paseky, ELP a bude dále pokračovat ulicí Březovou do zast. Sídliště Šumava.

Linka č. 104 Lukášov - Maxov: vybrané spoje budou dle JŘ končit v náhradní zast. Paseky,ELP

Linka č. 105 Paseky,ELP – Jindřichov a zpět: začíná na náhr. zast. Paseky,ELP a pokračuje směr Jablonecké Paseky.

Linka č. 108 Žižkův vrch – Paseky,ELP a zpět: ze zast. Jablonecké Paseky pojede ulicí Chelčického – Vysoká – Spojovací – Březová do náhradní zast. Paseky,ELP a odtud pokračuje směr zast. Jabl. Paseky.

Linka č. 114 Nádraží Jabl. Paseky – Horní Proseč: ze zast. Pasecké náměstí linka pojede do náhradní zast. Paseky,ELP a poté ulicí Březovou do zast. Sídliště Šumava. Spoj 56 obslouží náhradní zast. Paseky,ELP a dále pokračuje do zast. Bižuterie.

Linka č. 115 Paseky,ELP – Rychnov, nádraží: spoj 16 začíná na náhr. zastávce Paseky,ELP a pokračuje směr zast. Jablonex.

Linka č. 116 Na Roli – Paseky,ELP a zpět: ze zast. Jablonecké Paseky jede ulicí Chelčického – Vysoká – Spojovací – Březová do náhradní zast. Paseky,ELP a odtud pokračuje směr zast. Jablonecké Paseky.

Linka č. 119 Nádraží Jabl. Paseky – Žižkův vrch: jede ze zast. Jablonecké Paseky do náhr. zast. Paseky, ELP a dále pokračuje ulicí Březovou do zast. Sídliště Šumava.

mapka zde:

DPMLJ,a.s.

Souvisejí články podle tagů