logo dpmlj

Překlad

Uzavírka ulice Hanychovská - odklon linek MHD č. 36 a 97

Dopravní opatření na lince  č. 36 a 97
 
z důvodu uzavírky ulice Hanychovská v úseku od zastávky Staré Pekárny po ulici Krkonošská (oprava kolejiště) budou linky č. 36 a 97 vedeny v době od 16. října 04:00 hod. do odvolání (cca 5 týdnů) objízdnou trasou následovně:

Linka č. 36 bude vedena ze zastávky 28. října do náhradní zastávky Staré Pekárny v ulici Kralická u křižovatky s ulicí Ještědská, dále pokračuje objízdnou trasou ulicí Ještědská, Kubelíkova a Americká do náhradní zastávky Krkonošská v ulici Hanychovská (před květinářstvím) a dále pokračuje po své trase. Linka na objízdné trase nezastavuje.

Linka č. 97 bude vedena z náhradní zastávky Staré Pekárny v ulici Kralická objízdnou trasou ulicí 28. října a Doubská do zastávky Nádraží. Linka neobslouží zastávky Krkonošská (náhradní Staré Pekárny) a Viadukt. Linka na objízdné trase nezastavuje.

Upozornění: tramvajové linky č. 2 a 3 budou v úseku od zastávky Krkonošská po zastávku Staré Pekárny svedeny na jednu kolej. Z tohoto důvodu může na linkách docházet k několikaminutovému zpoždění.

DPMLJ,a.s.