logo dpmlj

Překlad

14/25 - TISKOVÁ ZPRÁVA

Liberec, dne 2. července 2014

Unikátní soutěž pro cestující MHD v Liberci nastartuje už v červenci

DPMLJ ve spolupráci se společností BUS TV nabízí svým cestujícím MHD velkou prázdninovou soutěž. Soutěžící mohou tipovat odpovědi na otázky, které jsou vysílány pouze na LCD obrazovkách přímo ve vozidlech MHD. Soutěž o zajímavé ceny navíc poslouží ke zvýšení povědomí o netradičních českých místech.

Soutěž probíhá na LCD obrazovkách v autobusech a tramvajích MHD v Liberci. Cestující měli možnost již v dubnu letošního roku si své cestování krátit tréninkem mozku právě na LCD obrazovkách, kde se promítala cvičení podporující rozvoj mozkové činnosti.
Prázdninová soutěž je považována za největší soutěž pro zákazníky městské hromadné dopravy v historii. Nejenže cestující mohou soutěžit o hodnotné ceny, ale také se mohou dozvědět nové informace o různých zajímavostech v České republice. Zkrátka si mohou několik desítek minut svého času ve vozidle zpříjemnit unikátní palubní zábavou

„Do soutěže se současně s DPMLJ zapojily dopravní podniky v Hradci Králové, Chomutově a Jirkově, Mladé Boleslavi, Mostě a Litvínově, Olomouci, Pardubicích, Plzni, Teplicích, Ústí nad Labem a Zlíně. O dalších městech se stále jedná,“ říká jednatel společnosti Bus TV Richard Prajsler.

„Společnost Bus TV přišla s nápadem, který oslovil. Jsme potěšeni, že také DPMLJ se mohlo do prázdninového projektu zapojit,“ dodává Luboš Wejnar, ředitel Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou.

Čtyři kola, čtyři soutěžní otázky, tisíce cen
Celá soutěž bude složena ze čtyř otázek, které se budou střídat po 14 dnech. Pro vyšší férovost se může každý soutěžící zapojit do soutěže na každou otázku pouze jednou.
Na soutěžící čekají tisíce časopisů a dárků. Unikátnost soutěže je také v tom, že každý účastník soutěže získá 2 časopisy od vydavatelství RF HOBBY a poukázku od NATURHOUSE. Hrajeme o mnoho skvělých a hodnotných cen od atraktivních partnerů. Například o rodinné poukázky do iQlandia Liberec a Aquapalace Praha v hodnotě 1 699 korun, hubnoucí kúry v NATURHOUSE v hodnotě 3 500 korun či poukázky na konzumaci do Středověké krčmy Dětenice v hodnotě 1 000 korun a na vstupné do TEPfaktoru. Celková hodnota všech cen, které čekají na své výherce, činí přes 160 tisíc korun.

<tm>