logo dpmlj

Překlad

15/14 TISKOVÁ ZPRÁVA

 

 Senioři mají již šestý rok svůj turnaj

„O pohár ředitele dopravního podniku“

 Liberec, 8. 6. 2015

 Když turnaj vznikal, netušil ani ředitel pořádajícího Komunitního střediska Kontakt, Michael Dufek, že zájem o toto sportovní klání seniorů se bude rozrůstat. Nejprve o účastníky z Frýdlantu v Čechách a Jablonce nad Nisou a letos poprvé se turnaj rozšířil také o samostatnou kategorii žen.

Šestý ročník slavnostně zahájit poprvé také primátor Liberce Tibor Batthyány společně s ekonomickým ředitelem dopravního podniku Milanem Červenkou.

Vysoký počet účastníků, 18 závodníků, se postaralo o zápolení plné napětí a radosti. Primátor jako vášnivý stolní tenista počítal skóre jedné soutěžní dvojici. Vítězové obou kategorií se sice letos dělili pouze o jeden památeční putovní pohár, ale to se příští rok změní.

„Vážíme si každého účastníka, který se tohoto sportovního zápolení účastní. Sportovní nasazení seniorů je úctyhodné. Oceňujeme práci Komunitního střediska Kontakt, které pro své klienty připravuje různé a vždy zajímavé akce. Budeme potěšeni, když turnaji tradice vydrží a velmi rádi pomůžeme“, řekl ředitel DPMLJ Luboš Wejnar.