logo dpmlj

Překlad

Tisková zpráva 22/17 - nový člen představenstva

DOZORČÍ RADA DOPRAVNÍHO PODNIKU DOPLNILA PŘEDSTAVENSTVO O NOVÉHO ČLENA VEDENÍ 

Liberec,  15. prosince 2022

 Na dnešním jednání dozorčí rady Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. (DPMLJ) byl zvolen třetí člen představenstva společnosti. Na jeho volbě se shodli oba akcionáři společnosti – zástupci statutárních měst Liberce a Jablonce nad Nisou.

Bc. Martin Hettner je dopravním ředitelem DPMLJ. V dopravním podniku působí od roku 2006, pracoval na různých pozicích. Má osvědčení na řízení tramvaje a autobusu, oboje v případě potřeby  využívá.

„Pan Hettner je člověk znalý problematiky dopravy, provozu MHD a je velmi pozitivně vnímán zaměstnanci. Jsem rád, že byl vybrán a zvolen právě on. Pan Hettner zastupuje mladou generaci dopraváků, která má zájem o zavádění moderních technologií do dopravy, a to je správná cesta,“ doplnil Mgr. Petr Židek, předseda dozorčí rady.

Představenstvo dopravního podniku tvoří nyní předseda Ing. Michal Zděnek,M.A., místopředseda Ing. Václav Sosna a právě zvolený člen Bc. Martin Hettner.

Výběr člena představenstva doplnil náměstek Statutárního města Liberec Mgr. Jiří Šolc: “S prací současného dopravního ředitele, jsou akcionáři dlouhodobě spokojeni. Pan Hettner má rodinné zázemí v Liberci a svůj život spojuje 16 let s libereckým dopravním podnikem. Pozice člena představenstva je pro něj tedy i závazkem do budoucna.“

<tm>