logo dpmlj

Překlad

14/42 TISKOVÁ ZPRÁVA

Liberec, 8. 12. 2014

DPMLJ úspěšně potvrdil CERTIFIKÁT ISO

Obchodní a společenskou prestiž zvyšuje firmám Certifikace systému managementu organizace podle ISO 9001, dopravní podnik certifikaci opěT letos obhájil.

V listopadu 2014 Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou úspěšně absolvoval recertifikační audit ISO 9001:2009 a získal tak certifikát na další tříleté období. Tento audit proběhl nejen na správě společnosti, ale také na jednotlivých vybraných střediscích, a to garáže BUS Vilová ulice a na terminálu MHD Fügnerova. Kontrolovány byly změny ve společnosti, odpovědnost vedení a činnost managementu v oblasti kvality nabízených služeb, řízení dokumentace, zlepšování, stížnosti a komunikace se zákazníky, personalistika, řízení informačního systému, péče a technický stav vozidel a MTZ. Přínos této certifikační normy je značný, od vysoké kvality poskytovaných služeb, možnosti optimalizace nákladů, až po zvýšení důvěry veřejnosti a státních institucí.

K certifikovaným činnostem a službám podléhající normám ČSN EN ISO 9001:2009 patří poskytování služeb MHD pro města Liberec a Jablonec nad Nisou.

CERTIFIKAT 2014