logo dpmlj

Překlad

Aktuality

Posunutí zastávky MHD Poliklinika

Vážení cestující,

Od 2. července 2020 07:00 hod. do odvolání, bude zastávka linky č. 35, 21 Poliklinika ve směru z centra posunuta o cca 50 metrů zpět, před křižovatku s ulicí Komenského. Oprava plynovodu.

 

Změna nástupní zastávky náhradní dopravy linky č. X11 pro jízdu do Liberce v případě výluky na lince č. 11 v Jablonci nad Nisou

Změna nástupní zastávky náhradní dopravy linky č. X11 pro jízdu do Liberce v případě výluky na lince č. 11 v Jablonci nad Nisou

Z důvodu pokračující uzavírky ulice Budovatelů, bude do odvolání (do zrušení uzavírky) v případě výluky na lince č. 11 nástupní zastávka Jablonec nad Nisou, Tyršovy sady přemístěna na ulici Budovatelů před křižovatku s ulicí U Nisy (cca 150 metrů). Informace pro cestující bude zobrazena včas na informačním panelu nad staničním sloupkem v zastávce Jablonec nad Nisou Tyršovy sady.

Zastávka Liberecká – při výluce linky č. 11 bude nástupní zastávka náhradní dopravy pro jízdu do Liberce ve výstupní zastávce (cestující upozorní řidič). Autobus náhradní dopravy pokračuje dále ulicí U Nisy.

DPMLJ,a.s.

Posunutí zastávky Dobiášova

Vážení cestující,

z důvodu opravy zastávky Dobiášova ve směru z centra, bude od 18. května 2020 10:00 hod. do odvolání (na cca 3 týdny) přemístěna o  200 metrů dál ve směru jízdy.

.

DPMLJ,a.s.

 

Posunutí zastávky MHD Dobiášova

Vážení cestující,

od středy 13. května 2020 07:00 hod. do odvolání (cca 3 týdny) bude zastávka MHD Dobiášova ve směru do centra posunuta o cca 40 metrů zpět z důvodu pokračujících prací na akci „Zvýšení bezpečnosti dopravy – Přechody pro pěší – Ulice Dobiášova“.

DPMLJ,a.s.

 

Uzavírka ulice Minkovická-odklon linky č. 20 do Šimonovic

Vážení cestující,

z důvodu uzavírky ulice Minkovická (od křižovatky s ulicí Rozdvojená po křižovatku s ulicí Buková – rekonstrukce silnice a výstavba stezky pro pěší) dojde k dopravnímu opatření na lince MHD č. 20.

Termín konání:

od 4. května 2020 do dovolání (cca 4 měsíce)                                     

Linka č. 20 pojede do Šimonovic ze zastávky Minkovice kovárna odklonem ulicí K Presiose a Buková do náhradní zastávky Minkovice statek u prodejny potravin, pokračuje ulicí Nad Potůčkem, Osiková a Minkovická do zastávky Minkovice železniční přejezd a dále po své trase.

V opačném směru pojede linka po stejné objízdné trase. Linka na objízdné trase nestaví. Z důvodu delší objízdné trasy může docházet k několikaminutovému zpoždění.

Na lince bude platit po dobu uzavírky stávající jízdní řád.

DPMLJ,a.s.

Uzavírka ulice Klášterní-změna trasy linek MHD č. 15, 19, 29, 57, 58 a 91.

Vážení cestující,

Z důvodu uzavírky ulice Klášterní, bude probíhat dopravní opatření na lince č. 15, 19, 29, 57, 58 a 91.

Termín konání :

od 23. března 2020 04:00 do 3. října 2020 04:00 hod.                        

Linky č. 15, 19, 29, 57, 58 a 91 budou vedeny ze zastávky „Šaldovo náměstí“ (na kolejích) objízdnou trasou ulicemi 5. května, Masarykova a Vítězná do zastávky „Husova“ a dále pokračují po své trase. V opačném směru pojedou linky po stejné objízdné trase. Linky na objízdné trase nezastavují. Linky neobslouží zastávky „Šaldovo náměstí“ (na ulici Jablonecká, náhradní na kolejích) a „Poliklinika“ v obou směrech.

DPMLJ,a.s.