logo dpmlj

Překlad

Aktuality

Uzavírka ulice Kunratická-změna trasy linek MHD č. 22, 33, 91 a 99

Vážení cestující,

z důvodu úplné uzavírky ulice Kunratická od křižovatky s ulicí Hrubínova po křižovatku s ulicí Jablonecká (oprava kanalizace) budou v době od 24. srpna 2019 do odvolání linky MHD č. 22, 33, 91 a 99 vedeny po objízdné trase následovně:

Linka č. 22 bude vedena ze zastávky Východní objízdnou trasou ulicemi Hrubínova, Svobody a Zvolenská do zastávky Fügnerova. Linka neobslouží zastávky Ječná, U Lomu a Textilana v obou směrech. V opačném směru pojede linka po stejné objízdné trase. Linka na objízdné trase nestaví. Na lince bude platit stávající jízdní řád.

Linka č. 33 bude vedena do Průmyslové zóny Jih ze zastávky Východní (směr z centra-u pekařství Bláha) a Kunratická sídliště (směr z centra-nástupní směr Kunratice Mšenská) objízdnou trasou po silnice I/14, Tanvaldská a Jablonecká do zastávky Sametová. Linka neobslouží zastávku Ječná v obou směrech. V opačném směru pojede linka po stejné objízdné trase a ukončena v zastávce Východní. Linka na objízdné trase nestaví. Na lince bude platit stávající jízdní řád.
Upozornění – během úterý 27.srpna 2019 bude ulice Kunratická opět zprovozněna, prosíme, sledujte odkud přijede autobus.

Linka č. 91 pojede ze zastávky Hrubínova po objízdné trase ulicemi Kunratická, I/14, Tanvaldská a Broumovská do zastávky Sametová a dále po své trase. Linkou nebude obsloužena zastávka Ječná. Linka na objízdné trase nestaví. Na lince bude platit stávající jízdní řád.

Linka č. 99 pojede ze zastávky Sametová po objízdné trase ulicemi Broumovská, Tanvaldská, I/14 a Kunratická do zastávky Hrubínova a dále po své trase. Linka na objízdné trase nestaví. Linkou nebude obsloužena zastávka Ječná. Na lince bude platit stávající jízdní řád.

Mapka objízdné trasy linky č. 22 zde:

Mapka objízdné trasy linky č. 33, 91 a 99 zde:

DPMLJ,a.s.

Posunutí zastávky MHD "Čechova"

Vážení cestující,

z důvodu pokračující opravy povrchu vozovky ulice Dr. Milady Horákové, bude od středy 14. srpna 2019 07:00 hod. zastávky MHD "Čechova" ve směru z centra,posunuta o cca 100 metrů zpět před budovu bývalého Stavokombinátu.

Mapka náhradní zastávky zde:

DPMLJ,a.s.zastXC

Výluka na tramvajové lince č. 2/3 v úseku Rybníček-Lidové sady-ZOO-3. část-oprava kolejiště na Soukenném náměstí

Výluka na tramvajové trati linky č. 2/3 pokračuje opravou kolejiště na Soukenném náměstí. V souvislosti s touto opravou budou linky náhradní dopravy prodlouženy až do zastávky Viadukt 

v době od 8. července 04:00 hod. – do 25. srpna 2019 04:00 hod.

Linky č. 2 a 3: V úseku Lidové sady-ZOO - Viadukt bude tramvajová doprava nahrazena autobusy s označením X2 a X3, linky pojedou podle výlukového jízdního řádu. Přestupním místem mezi náhradní autobusovou dopravou do Lidových sadů-ZOO a tramvajovou dopravou do Dolního a Horního Hanychova bude zastávka „Nádraží“. Zastávka „Rybníček“ na tř. 1. máje nebude po dobu výluky obsluhována. Tramvajové linky budou ukončeny v zastávce „Rybníček“ v Tatranské ulici, kde bude i nástup pro jízdu do Dolního a Horního Hanychova.

Linky č. X2 a X3: Autobusy náhradní dopravy budou ve směru Lidové sady-ZOO odjíždět ze zastávky Viadukt, pokračují přes zastávku „Nádraží“ (přestupní zastávka mezi linkou č.2/3 a X2/X3) a terminál MHD ve Fügnerově ulici do Lidových sadů-ZOO. V opačném směru pojedou po stejné trase. Ve směru Lidové sady-ZOO budou autobusy náhradní dopravy odjíždět z terminálu MHD ze stanoviště č. 7 (společné s linkou 14,25), ve směru Nádraží, Dolní a Horní Hanychov ze stanoviště č. 2 (společné s linkou 16,22). Linky náhradní dopravy pojedou ze zastávky Muzeum-Galerie Lázně ulicí Vítězná, Husova a Alšova do zastávky Lidové sady-ZOO. Linky navíc zastavují ve směru z centra i v zastávce Březová Alej v ulici Alšova. Linky neobslouží po dobu výluky zastávku Riegrova a Botanická zahrada. Zastávka Muzeum-Galerie Lázně bude posunuta ve směru do centra za křižovatku ulic Masarykova-Vítězná (před polikliniku). Linky pojedou podle výlukového jízdního řádu.
UPOZORNĚNÍ: V době od 23:20 hod. do doby ukončení provozu (PD do 01:00 hod., SO, NE do 03:00 hod.) budou autobusy náhradní dopravy obsluhovat celou trať Lidové sady–ZOO – Horní Hanychov. Linka X3 bude vedena ze zastávky „Nádraží“ přes zastávku „Rybníček“ v ulici Tatranská do Fügnerovy ulice a dále po své trase.
Linky č. 5 a 11: budou ukončeny v terminále MHD ve Fügnerově ulici. Úsek Fügnerova-Viadukt nebude obsluhován, k přepravě lze využít linku č. X2 a X3. Nástupní zastávka ve směru Vratislavice n/N. a Jablonec n/N. bude v obratišti. Na lince bude platit výlukový jízdní řád.

Linka č. 99 neobslouží po dobu výluky zastávku Botanická zahrada.

Mapka trasy náhradní dopravy zde:

DPMLJ,a.s.

Uzavírka ulice Herbenova - odklon linky č. 17

Informace o dopravním opatření na lince č. 17 z důvodu uzavírky ulice Herbenova a následná uzavírka křižovatky Herbenova-Jeronýmova (oprava plynovodu). Uzavírka bude rozdělena na 2. etapy následovně:

1.etapaod 17. června do 1. července 2019 bude linka č. 17 vedena ze zastávky „Ulice 28. října“ odklonem ulicí Ještědská, Palackého a Jeronýmova. Náhradní zastávka za zastávku „Herbenova“ bude u křižovatky ulice Herbenova-Jeronýmova. Dále linka pokračuje po své trase. Na lince bude platit stávající jízdní řád.

2.etapaod 1. července 2019 do odvolání pojede linka ze zastávky „Ulice 28. října“ náhradní trasou ulicí Hanychovská, Žitavská a Nákladní do zastávky „Babylon“. Linka neobslouží zastávky „Herbenova“ a „Aréna“. Náhradní zastávka „Zimní stadion“. Linka na objízdné trase nestaví. Na lince bude platit objíždˇkový jízdní řád.

Mapka objízdné trasy od 17.6. do 1.7.2019

Mapka objízdné trasy od 1.7.2019 

DPMLJ,a.s.

Dočasné přemístění zastávky U Pramenů

Vážení cestující,

z důvodu stavební činnosti v blízkosti nástupní zastávky U Pramenů v obratišti, bude od 6. září 2018 07:00 hod. do o d v o l á n í  zastávka přemístěna do výstupní zastávky.

DPMLJ,a.s.

Posunutí zastávky MHD "Mostecká"

Vážení cestující,

z důvodu pokračující stavební činnosti, bude od středy 13. března 2019 07:00 hod. do odvolání posunuta zastávka MHD "Mostecká" o cca 100 metrů dál před křižovatku s ulicí Mostecká ve směru na Rochlice.

 

DPMLJ,a.s.

Podkategorie