Warning: array_diff(): Expected parameter 2 to be an array, null given in C:\webhosting\www\cz\dpmlj\docs\www\plugins\system\securitycheckpro\securitycheckpro.php on line 2460

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\webhosting\www\cz\dpmlj\docs\www\plugins\system\securitycheckpro\securitycheckpro.php on line 2462
Aktuality - Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a. s.

logo dpmlj

Překlad

Aktuality

Zastávka MHD U Pramenů

Vážení cestující,

zastávka MHD U Pramenů se od 24. řijna 2019 07:00 hod. vrací zpět na svoje původní místo u čekárny.

DPMLJ,a.s.

Uzavírka ulice U Křížového kostela-odklon linky č. 12

Vážení cestující,

z důvodu uzavírky ulice U Křížového kostela (rekonstrukce plynovodu, provádí firma Gasservis,s.r.o.) v době od 26. října 2019 04:00 hod. do 29. října 2019 04:00 hod. pojede linka č. 12 po objízdné trase. Zastávky Nám. DR. E. Beneše, Malé náměstí a U Věže ve směru z centra nebudou obsluhovány. Náhradní zastávky Sokolská a Sokolská most. Zastávka U Věže ve směru do centra bude posunuta o 50 metrů zpět ve směru jízdy. Na linkách bude platit stávající jízdní řád.

Mapka objízdné trasy zde:

DPMLJ,a.s.

Posunutí zastávky MHD "Jeřmanická"

Váýení cestující,

Z důvodu akce „Zvýšení bezpečnosti dopravy v Liberci – Křižovatka Česká – Jeřmanická“ bude v době od 2.října 2019 do odvolání (cca 10 týdnů) zastávka MHD Jeřmanická posunuta následovně:

-ve směru do centra o cca 250 metrů zpět na chodník před křižovatku s ulicí U Libeny.

-ve směru z centra o cca 100 metrů zpět na chodník před křižovatkou ulice Česká - Jeřmanická.

-provoz bude řízen semafory.

Mapka zde:

DPMLJ,.a.s

Posunutí zastávky MHD "Čechova"

Vážení cestující,

z důvodu pokračující opravy povrchu vozovky ulice Dr. Milady Horákové, bude od středy 14. srpna 2019 07:00 hod. zastávky MHD "Čechova" ve směru z centra,posunuta o cca 100 metrů zpět před budovu bývalého Stavokombinátu.

Mapka náhradní zastávky zde:

DPMLJ,a.s.zastXC

Dočasné přemístění zastávky U Pramenů

Vážení cestující,

z důvodu stavební činnosti v blízkosti nástupní zastávky U Pramenů v obratišti, bude od 6. září 2018 07:00 hod. do o d v o l á n í  zastávka přemístěna do výstupní zastávky.

DPMLJ,a.s.

Výluka linky č. 3 v úseku Dolní Hanychov-Horní Hanychov

Výluka na tramvajové trati linky č. 3 v úseku Dolní Hanychov – Horní Hanychov od 7. října 2019 04:00 hod. do odvolání (cca 5 týdnů)
(ukončení bude upřesněno dle postupu stavebních prací).

V daném úseku bude tramvajová doprava nahrazena autobusy s označením X3, které pojedou podle výlukového jízdního řádu.
Linka č. X3 pojede ze zastávky Malodoubská ulicemi České mládeže a Dubice do zastávky Horní Hanychov. Linkou nebude obsloužena zastávka Malodoubská ve směru do centra, Hanychov kostel a Spáleniště v obou směrech.
Zastávka Malodoubská ve směru do centra bude posunuta o cca 100 metrů dál za křižovatku s ulicí České mládeže. Zastávka Spáleniště bude přesunuta na ulici Dubice, zastávka Hanychov kostel bude posunuta o cca 100 metrů výš u křižovatky ulice Dubice-Puškinova (bývalá zastávka PAD).

Mapka objízdné trasy zde:

DPMLJ,a.s.

Posunutí zastávky MHD "Mostecká"

Vážení cestující,

z důvodu pokračující stavební činnosti, bude od středy 13. března 2019 07:00 hod. do odvolání posunuta zastávka MHD "Mostecká" o cca 100 metrů dál před křižovatku s ulicí Mostecká ve směru na Rochlice.

 

DPMLJ,a.s.

Podkategorie