logo dpmlj

Překlad

Aktuality

Informace o objízdné trase autobusové linky MHD č. 14 v souvislosti s uzavírkou ulice Londýnská (dokončení opravy povrchu vozovky).

Informace o objízdné trase autobusové linky MHD č. 14 v souvislosti s uzavírkou ulice Londýnská (dokončení opravy povrchu vozovky) v době:

 

S

SOBOTA 26. září 2020

(od 04:00 do doby ukončení provozu v 01:00 hod.)

 

Bude probíhat uzavírka křižovatky ulice Ostašovská - Londýnská – Zahradní.

Linka č. 14 bude vedena ze zastávky Stračí objízdnou trasou ulicí Letná a Sousedská do zastávky Globus. Linkou nebude obsloužena zastávka Růžodol I a Zelná v obou směrech. V opačném směru pojede linka po stejné objízdné trase. Náhradní zastávka za zastávku Růžodol I a Zelná bude Úvozní.

DPMLJ,a.s.

 

 

 

Úpravy jízdních řádů MHD Liberec platné od 29. září 2020

Úpravy v provozu MHD Liberec od 29. září 2020

Linka č. 12

 • Změna v bezbariérovosti spojů

Linky č. 13, 24, 26

 • Zkrácení intervalu mezi spoji v pracovní den mezi 13. a 14. hodinou ve směru Pavlovice - Doubí

Linky č. 15 a 57

 • Konec objížďkového jízdního řádu z důvodu uzavírky ulice Svobody. Uzavírka ulice Klášterní stále běží, pokračuje objízdná trasa ulicí Vítězná.
 • Zkrácení intervalu mezi spoji v pracovní dny ve dnech školního vyučování mezi 14. a 17. hodinou na 10 minut.

Linka č. 16

 • V pracovní dny přidán spoj v 7:05 z Karlova do Fügnerovy z důvodu posílení spoje z Noviny.

Linky č. 19 a 29

 • Konec objížďkového jízdního řádu z důvodu uzavírky ulice Svobody. Uzavírka ulice Klášterní stále běží, pokračuje objízdná trasa ulicí Vítězná.

Linka č. 20

 • V pracovní dny přidán spoj v 7:05 z Pilínkova do Fügnerovy z důvodu posílení spoje ze Šimonovic.

Linka č. 22

 • V pracovní dny bude na spoj s odjezdem ve 12:58 z Fügnerovy do Průmyslové zóny jih nasazen kloubový autobus.
 • Změna v bezbariérovosti spojů

Linka č. 25

 • V pracovní dny bude na spoj s odjezdem v 7:04 z Ruprechtice sídliště do Broumovské nasazen kloubový autobus.
 • Změna v bezbariérovosti spojů

Linka č. 27

 • Nový spoj v pracovní dny v 7:25 z Fügnerovy do Růžodol I.

 

DPMLJ,a.s.

Dopravní opatření na lince MHD 15, 29 a 99 - uzavírka ulice Svobody.

Informace o objízdné trase autobusové linky MHD č. 15, 29, a 99 v souvislosti s uzavírkou ulice Svobody (úsek mezi křižovatkou s ulicí Zvolenská a Hrubínova) v době

od 14. září 2020 do 28. září 2020

Linka č. 15 bude vedena po objízdné trase z terminálu MHD ulicí Na Bídě, Jablonecká, Kunratická a Hrubínova do zastávky Univerzitní koleje a dále pojede po své trase. V opačném směru bude linka vedena po stejné objízdné trase. Linkou nebude obsloužena zastávka Šaldovo náměstí, Husova a Technická univerzita. Zastávky na objízdné trase se neobsluhují. Na lince bude po dobu uzavírky platit objížďkový jízdní řád.

Linka č. 29 bude vedena po objízdné trase z terminálu MHD ulicí Na Bídě, Jablonecká, Kunratická a Hrubínova do zastávky Univerzitní koleje a dále pokračuje po své trase. V opačném směru bude linka vedena po stejné objízdné trase. Linkou nebude obsloužena zastávka Šaldovo náměstí, Husova a Technická univerzita. Zastávky na objízdné trase se neobsluhují. Na lince bude po dobu uzavírky platit objížďkový jízdní řád.

Linka č. 99 bude vedena ze zastávky Univerzitní koleje objízdnou trasou do zastávky Březová alej a dále po své trase. 

Na lince č. 19 bude platit nový jízdní řád s více spoji (náhradní spoje za linku č. 15 směr Husova).

 DPMLJ,a.s.

Posunutí zastávky Dožínková

Vážení cestující,

od 24. srpna 2020 do odvolání bude z důvodu pokračujících prací na ulici Londýnská, zastávka Dožínková, ve směru z centra, posunuta o cca 50 metrů zpět do zálivu před mostem.

DPMLJ,a.s

Informace o objízdné trase autobusové linky MHD č. 12, 30, 32 a 97 v souvislosti s uzavírkou ulice Londýnská (dokončení opravy povrchu vozovky) dne 26. září 2020

Informace o objízdné trase autobusové linky MHD č. 12, 30, 32 a 97 v souvislosti s uzavírkou ulice Londýnská (dokončení opravy povrchu vozovky) v době

sobota 26. září 2020

(od 04:00 do doby ukončení provozu v 01:00 hod.)

Bude probíhat uzavírka křižovatky ulic Ostašovská - Londýnská – Zahradní.

Linka č. 12 bude vedena odklonem ze zastávky Malé náměstí ulicí Truhlářská a Žitavská do náhradní zastávky Růžodol I v ulici Ostašovská, pokračuje ulicí Ostašovská a Sousedská do zastávky Stračí a dále po své trase. V opačném směru povede linka po stejné objízdné trase. Linkou nebudou v obou směrech obslouženy zastávky U Věže, Dožínková a Růžodol I (v ulici Londýnská). Zastávky na objízdné trase se neobsluhují.

Linka č. 27 povede ze zastávky Žitavská do náhradní zastávky Růžodol I v ulici Ostašovská a dále pokračuje ulicí Ostašovská do zastávky Ostašovská a dále po své trase. V opačném směru po stejné objízdné trase. Linka neobslouží zastávku Růžodol I (v ulici Londýnská) a Úvozní. Zastávky na objízdné trase se neobsluhují.

Linka č. 30 povede ze zastávky Žitavská do náhradní zastávky Růžodol I v Ostašovské ulici a dále pokračuje ulicí Ostašovská a Sousedská. V opačném směru pojede linka po stejné objízdné trase. Linka neobslouží zastávku Růžodol I (v ulici Londýnská).

Linka č. 32 povede odklonem přes zastávku Nám. Dr. E. Beneše, ulicí Truhlářská a Žitavská do náhradní zastávky Růžodol I v ulici Ostašovská, pokračuje ulicí Ostašovská do zastávky Ostašovská a dále do PZS. V opačném směru po stejné objízdné trase. Linkou nebudou obslouženy zastávky Sokolská most, Sokolská, Dožínková, Růžodol I (v ulici Londýnská) a Úvozní. Zastávky na objízdné trase se neobsluhují.

Linka č. 97 povede ze zastávky Žitavská do náhradní zastávky Růžodol I v ulici Ostašovská, pokračuje do zastávky Úvozní a dále po své trase. Linka neobslouží zastávku Růžodol I (v ulici Londýnská).

DPMLJ,a.s.

Posunutí zastávky MHD Dožínková

Vážení cestující,

Z důvodu opravy zálivu zastávky bude od pondělí 17. srpna 2020 07:00 hod. do odvolání (cca 1 týden) zastávka Dožínková, ve směru do centra, posunuta o cca 30 metrů dál ve směru jízdy - za most.

Posunutí zastávky MHD Poliklinika

Vážení cestující,

Od 2. července 2020 07:00 hod. do odvolání, bude zastávka linky č. 35, 21 Poliklinika ve směru z centra posunuta o cca 50 metrů zpět, před křižovatku s ulicí Komenského. Oprava plynovodu.

 

Uzavírka ulice Minkovická-odklon linky č. 20 do Šimonovic

Vážení cestující,

z důvodu uzavírky ulice Minkovická (od křižovatky s ulicí Rozdvojená po křižovatku s ulicí Buková – rekonstrukce silnice a výstavba stezky pro pěší) dojde k dopravnímu opatření na lince MHD č. 20.

Termín konání:

od 4. května 2020 do dovolání (cca 4 měsíce)                                     

Linka č. 20 pojede do Šimonovic ze zastávky Minkovice kovárna odklonem ulicí K Presiose a Buková do náhradní zastávky Minkovice statek u prodejny potravin, pokračuje ulicí Nad Potůčkem, Osiková a Minkovická do zastávky Minkovice železniční přejezd a dále po své trase.

V opačném směru pojede linka po stejné objízdné trase. Linka na objízdné trase nestaví. Z důvodu delší objízdné trasy může docházet k několikaminutovému zpoždění.

Na lince bude platit po dobu uzavírky stávající jízdní řád.

DPMLJ,a.s.

Uzavírka ulice Klášterní-změna trasy linek MHD č. 15, 19, 29, 57, 58 a 91.

Vážení cestující,

Z důvodu uzavírky ulice Klášterní, bude probíhat dopravní opatření na lince č. 15, 19, 29, 57, 58 a 91.

Termín konání :

od 23. března 2020 04:00 do 3. října 2020 04:00 hod.                        

Linky č. 15, 19, 29, 57, 58 a 91 budou vedeny ze zastávky „Šaldovo náměstí“ (na kolejích) objízdnou trasou ulicemi 5. května, Masarykova a Vítězná do zastávky „Husova“ a dále pokračují po své trase. V opačném směru pojedou linky po stejné objízdné trase. Linky na objízdné trase nezastavují. Linky neobslouží zastávky „Šaldovo náměstí“ (na ulici Jablonecká, náhradní na kolejích) a „Poliklinika“ v obou směrech.

DPMLJ,a.s.