logo dpmlj

Překlad

Výluky Liberec

Výluka na tramvajové lince č. 2/3 v úseku Rybníček-Lidové sady-ZOO-3. část-oprava kolejiště na Soukenném náměstí

Výluka na tramvajové trati linky č. 2/3 pokračuje opravou kolejiště na Soukenném náměstí. V souvislosti s touto opravou budou linky náhradní dopravy prodlouženy až do zastávky Viadukt 

v době od 8. července 04:00 hod. – do 25. srpna 2019 04:00 hod.

Linky č. 2 a 3: V úseku Lidové sady-ZOO - Viadukt bude tramvajová doprava nahrazena autobusy s označením X2 a X3, linky pojedou podle výlukového jízdního řádu. Přestupním místem mezi náhradní autobusovou dopravou do Lidových sadů-ZOO a tramvajovou dopravou do Dolního a Horního Hanychova bude zastávka „Nádraží“. Zastávka „Rybníček“ na tř. 1. máje nebude po dobu výluky obsluhována. Tramvajové linky budou ukončeny v zastávce „Rybníček“ v Tatranské ulici, kde bude i nástup pro jízdu do Dolního a Horního Hanychova.

Linky č. X2 a X3: Autobusy náhradní dopravy budou ve směru Lidové sady-ZOO odjíždět ze zastávky Viadukt, pokračují přes zastávku „Nádraží“ (přestupní zastávka mezi linkou č.2/3 a X2/X3) a terminál MHD ve Fügnerově ulici do Lidových sadů-ZOO. V opačném směru pojedou po stejné trase. Ve směru Lidové sady-ZOO budou autobusy náhradní dopravy odjíždět z terminálu MHD ze stanoviště č. 7 (společné s linkou 14,25), ve směru Nádraží, Dolní a Horní Hanychov ze stanoviště č. 2 (společné s linkou 16,22). Linky náhradní dopravy pojedou ze zastávky Muzeum-Galerie Lázně ulicí Vítězná, Husova a Alšova do zastávky Lidové sady-ZOO. Linky navíc zastavují ve směru z centra i v zastávce Březová Alej v ulici Alšova. Linky neobslouží po dobu výluky zastávku Riegrova a Botanická zahrada. Zastávka Muzeum-Galerie Lázně bude posunuta ve směru do centra za křižovatku ulic Masarykova-Vítězná (před polikliniku). Linky pojedou podle výlukového jízdního řádu.
UPOZORNĚNÍ: V době od 23:20 hod. do doby ukončení provozu (PD do 01:00 hod., SO, NE do 03:00 hod.) budou autobusy náhradní dopravy obsluhovat celou trať Lidové sady–ZOO – Horní Hanychov. Linka X3 bude vedena ze zastávky „Nádraží“ přes zastávku „Rybníček“ v ulici Tatranská do Fügnerovy ulice a dále po své trase.
Linky č. 5 a 11: budou ukončeny v terminále MHD ve Fügnerově ulici. Úsek Fügnerova-Viadukt nebude obsluhován, k přepravě lze využít linku č. X2 a X3. Nástupní zastávka ve směru Vratislavice n/N. a Jablonec n/N. bude v obratišti. Na lince bude platit výlukový jízdní řád.

Linka č. 99 neobslouží po dobu výluky zastávku Botanická zahrada.

Mapka trasy náhradní dopravy zde:

DPMLJ,a.s.

Uzavírka ulice Herbenova - odklon linky č. 17

Informace o dopravním opatření na lince č. 17 z důvodu uzavírky ulice Herbenova a následná uzavírka křižovatky Herbenova-Jeronýmova (oprava plynovodu). Uzavírka bude rozdělena na 2. etapy následovně:

1.etapaod 17. června do 1. července 2019 bude linka č. 17 vedena ze zastávky „Ulice 28. října“ odklonem ulicí Ještědská, Palackého a Jeronýmova. Náhradní zastávka za zastávku „Herbenova“ bude u křižovatky ulice Herbenova-Jeronýmova. Dále linka pokračuje po své trase. Na lince bude platit stávající jízdní řád.

2.etapaod 1. července 2019 do odvolání pojede linka ze zastávky „Ulice 28. října“ náhradní trasou ulicí Hanychovská, Žitavská a Nákladní do zastávky „Babylon“. Linka neobslouží zastávky „Herbenova“ a „Aréna“. Náhradní zastávka „Zimní stadion“. Linka na objízdné trase nestaví. Na lince bude platit objíždˇkový jízdní řád.

Mapka objízdné trasy od 17.6. do 1.7.2019

Mapka objízdné trasy od 1.7.2019 

DPMLJ,a.s.

Dopravní opatření na linkách MHD č. 18 a 53

Informace o dopravním opatření na linkách MHD č. 18 a 53 z důvodu výkopových prací v prostoru křižovatky Durychova-Budyšínská-Tržní náměstí v době od 1. dubna 2019 do odvolání.

Linky č. 18, 53 pojedou ve směru z centra po stávající trase. Během stavby bude zastávka Tržní náměstí (z centra) přesunuta do náhradní zastávky v ulici Durychova. O termínu přemístění budete včas informováni. V opačném směru pojedou ze zastávky Žižkovo náměstí ulicemi Vítězná a Masarykova na Šaldovo náměstí. Náhradní zastávka za Tržní náměstí bude Průmyslová škola. Zastávka Nám. Dr. E. Beneše nebude linkami obsluhována. Na linkách bude platit objížďkový jízdní řád.

Mapka objízdné trasy zde:

DPMLJ,a.s.

Dočasné přemístění zastávky U Pramenů

Vážení cestující,

z důvodu stavební činnosti v blízkosti nástupní zastávky U Pramenů v obratišti, bude od 6. září 2018 07:00 hod. do o d v o l á n í  zastávka přemístěna do výstupní zastávky.

DPMLJ,a.s.

Změna trasy linky č. 16 z důvodu akce "Údolská pouť" v Kryštofově Údolí.

Omezení autobusové linky MHD č. 16.

V souvislosti s akcí „Údolská pouť“ bude uzavřena komunikace v obci Kryštofovo Údolí. Z tohoto důvodu dojde k omezení provozu linky MHD č. 16.

Termín uzavírky:

sobota 27.července a neděle 28.července 2019
Spoje linky č. 16 s odjezdem ze zastávky „Fügnerova“ v 8:20 a 16:52 hod., směr Novina a Křižanské sedlo, budou ukončeny v křižovatce před obcí Kryštofovo Údolí
(odbočka na Andělskou Horu).
Spoje s odjezdem ze zastávky „Křižanské sedlo“ v 9:03 a 17:35 hod. budou vyjíždět z křižovatky před obcí Kryštofovo Údolí v 9:17 a 17:49 hod.

UPOZORNĚNÍ!! Po dobu uzavírky zajistí obslužnost zastávky „Kryštofovo Údolí lom“, „Kryštofovo Údolí“, “Kryštofovo Údolí obecní úřad“, kyvadlovou dopravou Obecní úřad Kryštofovo Údolí.
Zastávka „Novina“ a „Křižanské sedlo“ nebude po dobu uzavírky obsluhována.

Mapka trasy l.16 zde:

DPMLJ,a.s.

Posunutí zastávky MHD "Mostecká"

Vážení cestující,

z důvodu pokračující stavební činnosti, bude od středy 13. března 2019 07:00 hod. do odvolání posunuta zastávka MHD "Mostecká" o cca 100 metrů dál před křižovatku s ulicí Mostecká ve směru na Rochlice.

 

DPMLJ,a.s.

Uzavírka ulice Londýnská-změna trasy linek MHD č. 12, 23, 28, 32, 92 a 600.

Vážení cestující,

přinášíme Vám informace o objízdných trasách autobusových linek č. 12, 23, 28, 32, 92 a 600 v souvislosti s uzavírkou křižovatky ulic Londýnská - Norská v době od 1. července do 31. srpna 2019

Linky č. 12 a 23 budou vedeny obousměrně objízdnou trasou ze zastávky Malé náměstí ulicemi Truhlářská, Jungmannova a Žitavská do zastávky Růžodol I a dále pokračují po své trase. Zastávky U Věže a Dožínková nebudou po dobu uzavírky obsluhovány. Na linkách budou platit objížďkové jízdní řády. Linky na objízdné trase NESTAVÍ.

Linky č. 28 a 32 budou vedeny obousměrně ze zastávky Šaldovo náměstí ulicemi Truhlářská, Jungmannova a Žitavská do zastávky Růžodol I a dále pokračují po své trase. Linky neobslouží zastávku Dožínková, za zastávku Sokolská most a Sokolská bude zastávka Nám. Dr. E. Beneše. Na linkách budou platit objížďkové jízdní řády. Linka na objízdné trase NESTAVÍ.

Linka č. 92 bude vedena ze zastávky Růžodol I po objízdné trase ulicemi Žitavská a Jungmannova do zastávky Šaldovo náměstí. Linka neobslouží zastávku Dožínková a Sokolská. Linka na objízdné trase NESTAVÍ. Na lince bude platit objížďkový jízdní řád.

Linka č. 600 bude vedena objízdnou trasou ulicemi Truhlářská a Jungmannova a po I/35 do Globusu. Na lince bude platit nový jízdní řád.

Mapka vedení jednotlivých linek po objízdné trase zde:

DPMLJ,a.s.