logo dpmlj

Překlad

Výluky Liberec

Výluka na trati linky č. 11 v úseku Vratislavice nad Nisou výhybna - Jablonec nad Nisou Tyršovy sady

Výluka na  trati linky č. 11 v úseku Vratislavice n. N. výhybna-Jablonec n. N. Tyršovy sady od 1. září 2019 do odvolání (cca do listopadu)

V daném úseku bude tramvajová doprava nahrazena autobusy s označením X11, které pojedou podle výlukového jízdního řádu se zastávkami určenými pro náhradní autobusovou dopravu.
Linka č. X11 pojede ve směru do Jablonce n. N. ze zastávky Liberecká objízdnou trasou ulicemi Liberecká a 28. října do konečné zastávky Mírové náměstí (kino Radnice). Ve směru Liberec pojede linka ulicemi Gen. Mrázka a Liberecká do zastávky Divadlo a Liberecká, dále pokračuje po své trase. Linkou nebude obsloužena zastávka Jablonec n. N. Tyršovy sady, náhradní bude Divadlo.

UPOZORNĚNÍ!!!! Zastávky Nový Svět (směr Jablonec n. N.) a Měnírna nebudou po dobu výluky obsluhovány.
Ve vozidlech náhradní dopravy nebudou automaty na prodej jízdenek MHD.

Mapka náhradní trasy v Jablonci n.N. zde:

DPMLJ,a.s.

 

 

Dočasné přemístění zastávky U Pramenů

Vážení cestující,

z důvodu stavební činnosti v blízkosti nástupní zastávky U Pramenů v obratišti, bude od 6. září 2018 07:00 hod. do o d v o l á n í  zastávka přemístěna do výstupní zastávky.

DPMLJ,a.s.

Posunutí zastávky MHD "Mostecká"

Vážení cestující,

z důvodu pokračující stavební činnosti, bude od středy 13. března 2019 07:00 hod. do odvolání posunuta zastávka MHD "Mostecká" o cca 100 metrů dál před křižovatku s ulicí Mostecká ve směru na Rochlice.

 

DPMLJ,a.s.