logo dpmlj

Překlad

Aktuality Liberec

Posunutí zastávky MHD "Vrchlického"

InformaceLiberec

Vážení cestující,

z důvodu opravy povrchu zastávky MHD "Vrchlického", bude od pondělí 24. července 07:00 hod. do pondělí 31. července 2017 09:00 hod. posunuta následovně :

- ve směru do centra o cca 30 metrů dál ve směru jízdy

- ve směru z centra před křižovatku s ulicí Vrchlického ( před dům s vínovou fasádou).

 

DPMLJ.,a.s.

Linka č. 26

InformaceLiberec

Zrušení objízdné trasy linky č. 26

Z důvodu zrušení opravy železničního podjezdu v ulici Hejnická v Krásné Studánce, bude linka č. 26 od 20. července 2017 vrácena na svoji původní trasu. Současně končí objízdná trasa přes Stráž nad Nisou. Na lince budou platit stejné jízdní řády jako před uzavírkou ulice Hejnická.

DPMLJ,a.s.

Akce "Údolská pouť - omezení linky č. 16

InformaceLiberec

Omezení autobusové linky MHD č. 16.

V souvislosti s akcí „Údolská pouť" bude uzavřena komunikace v obci Kryštofovo Údolí. Z tohoto důvodu dojde k omezení provozu linky MHD č. 16.

Termín uzavírky:

sobota 29.července a neděle 30.července 2017
Spoje linky č. 16 s odjezdem ze zastávky „Fügnerova" v 8:20 a 16:52 hod., směr Novina a Křižanské sedlo, budou ukončeny v křižovatce před obcí Kryštofovo Údolí
( odbočka na Andělskou Horu ).
Spoje s odjezdem ze zastávky „Novina" a „Křižanské sedlo" s pravidelným odjezdem v 9:03 a 17:35 hod. budou vyjíždět z křižovatky před obcí Kryštofovo Údolí v 9:17 a 17:49 hod.

UPOZORNĚNÍ!! Po dobu uzavírky zajistí obslužnost zastávky „Kryštofovo Údolí lom", „Kryštofovo Údolí", "Kryštofovo Údolí obecní úřad", kyvadlovou dopravou Obecní úřad Kryštofovo Údolí.
Zastávka „Novina" a „Křižanské sedlo" nebude po dobu uzavírky obsluhována.

DPMLJ,a.s.

Benátská ! 2017

InformaceLiberec - Jablonec

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY AKCE
BENÁTSKÁ ! 2017

V době od čtvrtka 27. července do neděle 30. července 2017 bude ve Sportovním areálu Vesec v Liberci, probíhat festival Benátská!. Pro přepravu návštěvníků bude zřízena speciální linka s označením
„41 BENÁTSKÁ !"
a provozována podle zvláštního jízdního řádu. Provoz linky začíná hodinu před začátkem programu po celý den a končí hodinu po ukončení programu daného dne. Autobus jezdí v intervalu 15 až 20 minut. Linka bude vedena z terminálu MHD Fügnerova ulice (stanoviště č.4) k vlakovému nádraží, kde bude před budovou ČD zřízena zastávka. Dále pokračuje do areálu Vesec. V opačném směru pojede linka po stejné trase.
Přeprava Z D A R M A

DPMLJ,a.s

Linka č. 36

InformaceLiberec

Vážení cestující,

z důvodu předpokládaných uzavírek pozemních komunikací, bude linka č. 36 po dobu letních prázdnin dočasně zrušena.

DPMLJ,a.s.

Změna trasy výlukových linek X2 a X3 z důvodu uzavírky křižovatky ulice Masarykova – Vítězná v rámci probíhající výluky na městské tramvajové trati linky č. 2 a 3 v úseku Fügnerova-terminál MHD – Lidové sady-ZOO

InformaceLiberec

Vážení cestující,

od 1. července 2017 do 31. srpna 2017 bude zahájena oprava křižovatky ulice Masarykova x Vítězná. Autobusy náhradní dopravy budou vedeny odklonem ze zastávky „Šaldovo náměstí" ulicí Husova a Fibichova do zastávky „Riegrova" a dále po své trase. V ulici Fibichova, u křižovatky s ulicí Masarykova, bude zřízena náhradní zastávka za zastávku „Botanická zahrada". V opačném směru pojedou linky po stejné objízdné trase. Linkami nebude obsloužena zastávka „Ul. 5. května", "Průmyslová škola" a „Muzeum - Galerie Lázně", náhradní zastávka „Husova".

 Mapka objízdné trasy zde :

DPMLJ,a.s.

Změna trasy linky č. 31

InformaceLiberec

Vážení cestující,

Z důvodu pokračujících prací na silnici 1/35 a tím spojenou uzavírkou ulice Čechova, bude linka č. 31 vedena objízdnou trasou z terminálu MHD ulicí Košická. Zastávky „Košická" a „Melantrichova" na ulici Dr. Milady Horákové nebudou touto linkou obsluhovány. Náhradní bude zastávka „Babylon".

Mapka objízné trasy zde :

DPMLJ,a.s.

Změna trasy linky č. 12,25 a 99 - částečná uzavírka ulice Broumovská

VýlukyLiberec

Vážení cestující,

z důvodu rekonstrukce ulice Broumovská v úseku od křižovatky s ulicí Krejčího po křižovatku s ulicí Sametová (oprava vodovodu a kanalizace)
bude v době od 1. června do 28. srpna 2017 probíhat dopravní opatření na linkách MHD č. 12, 25 a 99.

Linka č. 25 bude vedena ve směru Broumovská objízdnou trasou ze zastávky „Sametová" ulicí Sametová a Plátenická do konečné zastávky „Broumovská". Zastávka „Plátenická" bude ve směru do centra posunuta  cca o 20 metrů zpět, v opačném směru bude v ulici Sametová, před křižovatkou s ulicí Broumovská. V ulici Sametová (u restaurace „Formanka") bude zřízena náhradní zastávka „U Formanky" za zastávku „Na Kačírku". Linkou nebude obsloužena zastávka „Na Kačírku". V opačném směru pojede linka po stejné objízdné trase.

Linka č. 12 bude vedena ze zastávky „Ševčíkova" po stejné objízdné trase jako linka č. 25. Linkou nebude obsloužena zastávka „Na Kačírku".

Linka č. 99 bude vedena ze zastávky „Broumovská" po stejné objízdné trase jako linka č. 25. Linkou nebude obsloužena zastávka „Na Kačírku".

Mapka objízdné trasy zde :

Posunutí zastávky Čechova

InformaceLiberec

Vážení cestující,

z technických důvodů bude od 4. května 2017 07:00 hod. do odvolání přesunuta zastávka MHD "Čechova"(směr centrum) o cca 50 metrů zpět. Od 19. května 2017 je posunuta i zastávka z centra cca o 50 metrů dál ve směru jízdy.

DPMLJ,a.s.

Výluka na městské tramvajové trati linky č. 2 a 3 v úseku Fügnerova-Lidové sady-ZOO (ulice Rumunská a Masarykova)

VýlukyLiberec

Vážení cestující,

Z technických důvodů (oprava kolejiště v ulici Rumunská) bude probíhat výluka na městské tramvajové trati linky č. 2 a 3 v úseku Fügnerova - Lidové sady - ZOO v období: od 1. května 2017 (04:00 hod.) do 1. října 2017 (04:00 hod.)

Linky č. 2 a 3: v úseku Fügnerova – Lidové sady bude tramvajová doprava nahrazena autobusy s označením X2 a X3, linky pojedou dle výlukového jízdního řádu. Přestupním místem mezi náhradní autobusovou dopravou do Lidových sadů a tramvajovou dopravou do Dolního a Horního Hanychova bude zastávka „Fügnerova-terminál MHD". Nástupní zastávka tramvajové linky č. 2 a 3 ve směru Nádraží, Dolní a Horní Hanychov bude již v obratišti (u bývalé trafiky-výroba klíčů). Linky zastavují i na zastávce Fügnerova.

Šaldovo náměstí: po celou dobu uzavírky ulice Rumunská, budou autobusové linky MHD a PAD přemístěny do ulice Palachova.

Linky č. X2 a X3: autobusy náhradní dopravy budou ukončeny v náhradní zastávce v ulici Na Pláni (bývalý Plaudit). Ve směru do Lidových sadů pojedou z terminálu MHD ze stanoviště č. 7 (společné s linkou č. 14, 25).

Informace o nasazení nízkopodlažních vozidel po dobu výluky podá provozní dispečink na telefonním čísle 485 344 192.

!!! POZOR !!!
Od 1.7.2017 dochází s ohledem na uzavření křižovatky u Muzea/Galerie Lázně ke změně trasování výlukových linek č. X2 a X3. Více informací včetně mapy ZDE.

DPMLJ, a.s.

Mapa objízdné trasy ZDE.