logo dpmlj

Překlad

17/30 Tisková zpráva

DOPRAVNÍ PODNIK SE PREZENTOVAL NA VELETRHU PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ EDUCA MYJOB V LIBERCI

Liberec, 16. 10. 2017

Po několikaleté odmlce se Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou zařadil mezi společnosti a firmy, které se prezentovaly na veletrhu EDUCA MYJOB ve dnech 12. -14. 10. 2017.

V informačním stánku se střídali v roli konzultantů personalisté, komandující MHD, vedoucí řízení dopravy i referenti z provozně-technického úseku.

Dopravní podnik hledá nové zaměstnance na pozice řidička-řidič, ale i zámečníky a elektromechaniky.

„Několik vážných zájemců nás oslovilo a domluvili jsme se na osobní schůzce v dopravním podniku. Stále hledáme nové způsoby, jak do našich řad přivést více zájemců, ale v současné situaci, kdy většina firem také poptává zaměstnance, to skutečně není jednoduché,“ popsala situaci ing. Marcela Minaříková, vedoucí personálního oddělení DPMLJ, a.s.

Ředitel společnosti Ing. Luboš Wejnar zdůraznil, že je dobré prezentovat dopravní podnik na podobných akcích. „Zkoušíme také hledat vlastní cesty, jak případné zájemce oslovit.“ 

Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou má svým zaměstnancům co nabídnout. Kromě jistoty stálého zaměstnání a pravidelného navyšování mezd, je to i řada zajímavých benefitů jako je zaměstnanecké jízdné, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění. (pozn. případní zájemci se mohou obrátit na zaměstnanecké oddělení tel. 485 344 137)

educa2017

<tm>