logo dpmlj

Překlad

Vzdělávací program pro profesní řidiče vozidel nad 3,5 tuny

Název projektu: Vzdělávací program pro profesní řidiče vozidel nad 3,5 tuny

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/3.2.01/04.0033

 

Společnost ATTEST, s. r. o. ve spolupráci s partnerem Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce n. Nisou, a. s. zahájila 1. května realizaci grantového projektu „Vzdělávací program pro profesní řidiče vozidel nad 3,5 tuny reg. č. CZ.1.07/3.2.01/04.0033“ financovaného z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a státního rozpočtu ČR.

Cíl projektu:

Úkolem projektu je odstranit stávající nedostatky ve výuce profesních řidičů vozidel nad 3,5 tuny a sestavit tak ucelený vzdělávací program včetně dostupnosti všech výukových materiálů pro účastníky vzdělávacích kurzů a lektory.

Profesionální řidiči jsou doposud školeni pouze dle neucelených materiálů běžně používaných v autoškolách. Proto si projekt klade za hlavní cíl vytvořit komplexní vzdělávací materiály, jež usnadní řidičům celý proces vzdělávání a zvýší tak jeho efektivitu. Vytvořený vzdělávací program současně podpoří i lektory díky ucelené metodice výuky v této oblasti, na které je projekt také zaměřen.